jaka wysokość ogrodzenia

Ogrodzenie palisadowe – ile kosztują i jakie wybrać?

Szukasz ogrodzenia, które będzie się dobrze prezentowało i jednocześnie spełniało właściwie swoją funkcję praktyczną? Aktualnie do najchętniej wybieranych płotów należą ogrodzenia palisadowe, które dzięki minimalizmowi doskonale wpisują się zarówno w architekturę klasyczną, jak i nowoczesną.

Dzięki różnorodności modeli łatwo je dopasować do stylu posesji czy też koloru elewacji. Ogrodzenia panelowe palisadowe, czyli nowoczesne ogrodzenia palisadowe, ale też rozwiązania z zastosowaniem drewna, sztachet metalowych itp..  – to szeroki zakres produktów, jakie są dziś dostępne.

Nowoczesne ogrodzenia palisadowe są wyjątkowo stabilne, funkcjonalne, lekkie  i eleganckie. Dzięki ich minimalizmowi doskonale sprawdzą się na każdej posesji. Mogą być wykorzystywane, jako ogrodzenie osiedli, domów jednorodzinnych czy też obiektów przemysłowych. Jednak nasza oferta to nie tylko nowoczesne ogrodzenia panelowe palisadowe, ale też modele w efekcie drewna dla miłośników bardziej klasycznych rozwiązań.

Ogrodzenia palisadowe – na jaki model się zdecydować?

Wyróżniamy wiele modeli ogrodzeń palisadowych, każdy z nich różni się ceną i wyglądem. Jeśli naturalny design jest czymś, czego akurat potrzebujesz, to polecamy ogrodzenie palisadowe z efektem drewna. Może być ono wykonane z różnych profili i listew metalowych imitujących wiele rodzajów drewna.

Drewniane płoty kojarzy pewnie każdy, jednak z elegancją nie mają one dużo wspólnego. Doskonałą alternatywą jest ogrodzenie palisadowe pionowe z pfofili zamknietych lub tzw. sztachet metalowych. Tego typu ogrodzenia palisadowe są nie tylko bardziej estetyczne, ale też trwalsze niż ich odpowiedniki w postaci klasycznych płotów. Palisadowe ogrodzenia pionowe lub poziome są montowane modułowo. W pierwszej kolejności w gruncie instalowane są słupki, do których w dalszym etapie przytwierdzane są furtki, bramy czy same moduły ogrodzeniowe.

Jeśli chcesz postawić na więcej nowoczesności na swojej posesji, możesz wybrać ogrodzenie palisadowe poziome. Występuje ono w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu możesz wybrać najodpowiedniejszy model.

Prawidłowy montaż ogrodzenia palisadowego

Ceny za ogrodzenia panelowe palisadowe wraz z montażem zwykle okazują się wyższe niż w przypadku samodzielnego instalowania ogrodzenia. Perspektywa obniżenia kosztów może być kusząca, jednak zachęcamy do montażu produktu przez profesjonalistów. Wybierając montaż ogrodzenia palisadowego przez profesjonalistów, nie narażasz się na błędy, które mogą spowodować problemy z trwałością czy bezpieczeństwem konstrukcji w przyszłości.

Ile kosztuje ogrodzenie palisadowe?

Koszt ogrodzenia palisadowego jest różny, w zależności od kilku czynników. Na cenę ogrodzenia wpływają przede wszystkim rodzaj płotu, który wybierzemy oraz jego wielkość. Decydując się na płot tego rodzaju, warto również wiedzieć, że koszt jest uzależniony od sposobu jego mocowania – ogrodzenie palisadowe z podmurówką będzie droższe niż  to, które jest jej pozbawione. W związku z licznymi różnicami cena jest wyliczana indywidualnie w stosunku do każdego klienta. Interesują Cię nowoczesne ogrodzenia palisadowe? A może wolisz ogrodzenie palisadowe z efektem drewna? Bez względu na Twoje preferencje przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

Ogrodzenia palisadowe – Śląsk i nie tylko

Jesteśmy producentami wielu modeli ogrodzeń palisadowych. Nasza siedziba mieści się w Gliwicach. Dlatego jeśli chodzi o ogrodzenia palisadowe – Śląsk to główny obszar naszej działalności. Niemniej jednak swoje usługi oferujemy również w innych częściach kraju.

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *